Nejlepším tenistou v Žatci je i pro tento rok Jánošík

Iveta Drlíková 2012-08-21 14:19:00

Žatec – Sedmnáctiletý Kryštof Jánošík obhájil loňské prvenství a stal se po roce opět Přeborníkem města Žatec v tenise. K titulu mezi jednotlivci přidal i celkové vítězství ve čtyřhře, kterou odehrál s Jaroslavem Blažkem.

Tradiční tenisový turnaj probíhal na kurtech TJ Šroubárna Žatec od pátku až do nedělního odpoledne.Do hlavní soutěže, které o týden dříve předcházela kvalifikace neregistrovaných hráčů, nastoupilo v kategorii jednotlivců celkem dvacet čtyři tenistů. K obhajobě dorazil také Kryštof Jánošík, který hraje za TK Sparta Praha a je 25. v žebříčku mezi dorostenci. Janošík znovu předvedl, že je na tomto turnaji kategorií sám pro sebe, když hladce prošel až do finále, kde porazil druhého finalistu Hänela Jense, který po prohře 6:3 v prvním setu na začátku druhého ze zdravotních důvodů odstoupil.
Městské přebory měly na programu také turnaj deblistů, kam se přihlásilo celkem čtrnáct párů. Bez jediné porážky zůstala nakonec dvojice ve složení Kryštof Jánošík, Jaroslav Blažek, kteří ve finále porazili pár Tomáš Neubauer, Milan Linka 7:5, 6:4. „Myslím si, že s průběhem turnaje můžeme být spokojení. Přálo nám i počasí a velmi potěšující byl zájem ze strany mladých hráčů. K nejmladším, kteří nastoupili do hlavního turnaje, patřili dvanáctiletí Markové, Koutník a Seifert. Cenu pro benjamínka získal ale nakonec Seifert, který je ještě o dva měsíce mladší než Koutník,“ řekl po zakončení náročného víkendu ředitel turnaje Lubomír Buršík. Více fotek z turnaje najdete ve fotogalerii na této straně.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy