Z Beňáku zatím lesopark nebude

Redakce 2011-06-22 00:00:00

Nepomyšl – Městysu Nepomyšl se prozatím nepodařilo sehnat finanční prostředky na revitalizaci zeleně na kopci Beňák a jeho přetvoření na lesopark s odpočinkovými prvky a zónami. Projekt s názvem Zelené srdce Nepomyšle, jehož cílem bylo proměnit Beňák v odpočinkové místo pod korunami stromů, podávalo v březnu Mateřské centrum Jablíčko z Nepomyšle k Nadaci Partnerství v rámci grantové výzvy Místo pod stromy. Součástí projektu bylo i ozelenění stávajícího dětského hřiště a vybavení Beňáku sportovními prvky pro aktivní odpočinek dětí i dospělých.

Bohužel, projekt MC se mezi pěti vítěznými projekty ze 75 podaných a přijatých projektů z celé ČR neobjevil, a tak i Beňák bude muset na svou novou tvář chvíli počkat. Každopádně flintu do žita neházíme, zkoušíme s projekty uspět jinde a jindy. Nikde přeci není psáno, že nevyšlo-li to letos, nemusí to vyjít příští rok.
Městys Nepomyšl nezískal dotaci ani na rozšíření dětského hřiště. „Počátkem roku 2011 jsme prostřednictvím firmy TR Antoš požádali ministerstvo pro místní rozvoj o dotaci na rozšíření tohoto hřiště. Před podáním projektu jsme oslovili rodiče s dotazem, o jaké prvky by se hřiště mělo rozšířit, a vycházeli jsme také z návrhů dětí. Nakonec se žhavými adepty na výstavbu staly altán, malý dětský kolotoč pro menší děti, klasická kládová houpačka a velká houpačka – beranidlo pro větší děti. Kvůli tomu, že nám dotace nebyla přidělena, většina výše zmíněných prvků letos nevznikne. Z vlastních prostředků z obecního rozpočtu se tak bude realizoval pouze altán a zbudou-li ještě peníze po dokončení altánu a oplocení hřiště, pak bude vyroben i nějaký drobnější herní prvek,“ dodal starosta Josef Lněníček.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.