Nafta z okresu tekla do Mostu

Redakce 2011-07-19 00:20:00

Okres Louny – V posledních měsících se objevilo velké množství případů krádeží nafty ze zaparkovaných vozidel. Některé z nich měla na svědomí dvojice mosteckých mladíků, která řádila na Žatecku a Podbořansku. Policistům se je podařilo zadržet v Libočanech přímo při činu.

Policistům z okresu Louny se podařilo objasnit čtyři krádeže nafty ze zaparkovaných vozidel. Spáchalo je povedené duo mladíků ve věku 19 a 21 let z Mostu. Jak policisté zjistili, sérii krádeží započali někdy v polovině dubna, kdy si v obci Krásný Dvůr vytipovali zaparkovaný nákladní vůz Volvo. Z jeho palivové nádrže odčerpali celkem 330 litrů motorové nafty v hodnotě 11 220 korun.
Druhý na řadě byl volně zaparkovaný kamion před obytným domem v Buškovicích, z jehož nádrže koncem června odcizili asi 400 litrů nafty za 13 200 korun. Ve svém tažení pokračovali o několik dní později v Měcholupech. V tomto případě si u nádraží Českých drah vyhlédli zaparkovaný nákladní au-tomobil DAF a začali s odčerpáváním nafty do připravených kanystrů v jejich vozidle. Byli však při tom vyrušeni a z místa ujeli. Na zem poté vyteklo z palivové nádrže náklaďáku asi 30 litrů paliva. Škoda byla vyčíslena na 1 050 korun. Tato zkušenost je ale nevarovala. S jídlem roste chuť a tak se mladíci vydali krást znovu. Tentokrát do obce Libočany. V neděli 3. července zde chtěli ze zaparkovaného vozidla Scania od-čerpat do připravených kanystrů o objemu 255 litrů co nejvíce nafty. Klec na oba ptáčky spadla poté, když měli přibližně 100 litrů. Na místě je při činu přistihla a zadržela policie. Následně byli oba komisařem služby kriminální policie a vyšetřování obviněni ze spáchání trestného činu krádeže a pokusu trestného činu krádeže spáchaných ve spolupachatelství. Jejich vyšetřování je vedeno na svobodě.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy