Na obchvatu zemřela řidička

Lucie Steklá 2015-07-15 12:01:00

Louny – Dopravní nehoda s tragickými následky se stala minulé úterý na rychlostní silnici R7. Došlo k ní u odbočky Louny východ ve směru od Prahy na Chomutov. Nehoda se stala v půl páté odpoledne. „Šedesátiletá řidička osobního automobilu vjela z dosud nezjištěných příčin náhle do protisměru, kde se střetla s nákladním vozidlem. Řidič kamionu se střetu snažil zabránit tím, že strhl řízení vpravo a vyjel ze silnice do příkopu. Tam se převrátil,“ popsala nehodu Jaromíra Střelcová, lounská policejní mluvčí. Řidička oktávky utrpěla při nehodě zranění neslučitelná se životem. K nehodě vyjela jednotka HZS Louny společně s několika posádkami ZZS. Dvě osoby museli hasiči vyprostit a předat do péče zdravotníkům. Nehoda je v dalším šetření služby kriminální policie a vyšetřování. V tomto roce zemřely na silnicích lounského okresu při dopravních nehodách tři osoby.

Během minulého týdne (bez svátečního pondělí) se na silnicích lounského okresu odehrálo čtrnáct dopravních nehod. Jedna osoba při nich utrpěla smrtelné zranění, čtyři byly zraněny lehce. Hmotná škoda byla odhadnuta na 1,8 milionu korun. Z uvedeného počtu se šest nehod událo o víkendu. Tři osoby utrpěly lehčí újmu na zdraví, škoda činí 312 tisíc korun. Nejčastější příčiny: nesprávný způsob jízdy, nedání přednosti a nepřiměřená rychlost.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.