Více úředníků na radnici

Veronika Salášková 2016-03-22 13:09:00

Žatec – O šestnáct nových pracovníků posílí tým zaměstnanců Městského úřadu Žatec. Důvodem je navýšení úřednické agendy jak ve státní správě, tak i v samosprávě. Na jejich platy bylo uvolněno 3,5 milionu korun.

Žatecké radnici v současné době zaměstnává 93 pracovníků a dva stálé pracovníky na dohodu o pracovní činnosti, kteří se nezobrazují v organizační struktuře. Celkem tedy má 95 zaměstnanců. Po navržené změně by měl jejich počet vzrůst na 109 lidí.
„Důvodem změny organizačního řádu bylo navýšení jednotlivých agend a to v samosprávě i ve státní správě. V rozpočtu města je na organizační změny, na platy, vázána částka 5 milionů korun, která je plně dostačující. Rozpočtová změna byla provedena na 3,5 milionu korun,“ sdělil nám Petr Vajda, tajemník městského úřadu.
Šestnáct nových zaměstnanců má posílit všechny odbory kromě dopravního. Nově vzniká též kancelář úřadu, pro niž se nyní hledá vedoucí a čtyři lidé pro pozice referentů, právní administrativy a manažera dotací. Kancelář bude mít v působnosti kulturu a cestovní ruch, právní oddělení, dotace a školství. Nové zaměstnance nyní město shání, nastoupit by podle plánu měli od 1. dubna. V rámci organizační změny se rovněž dosavadní odbor vnitřních věcí přejmenoval na odbor správních činností, jeho vedoucí dále zůstává Helena Šmeráková.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy