Vandrovali městem a bavili se

Redakce 2011-09-16 00:00:00

Podbořany – Sobota 3. září se nesla ve znamení žatecké Dočesné, přesto i další akce nezůstaly bez povšimnutí.  V Podbořanech ráno v 8:30 začínal před Kulturním domem turistický pochod a ne ledajaký.  Už 4. ročník turistického pochodu Pěšky městem Podbořany. Od startu až do cíle plný úkolů, zábavy a mlsání. Trasa dlouhá 4 km dávala sice některým malým pochodníčkům zabrat, ale mít Vandrovníček plný obrázků, to si nenechal žádný z nich ujít. Šlo se jinak než v předchozích ročnících. Kdo však došel až ke gotické tvrzi, věděl, že je v cíli pochodu.

Ve Vandrovníčku měl 6 razítek z kontrolních stanovišť.  Teď splnit poslední úkol a bude úspěch dokonalý. Ti menší na obrázcích poznávali večerníčky, ti starší zase na fotografiích město Podbořany. Musím podotknout, že odměněni byli také ti, co nebyli zcela úspěšní. Snaha se přece také cení. Potěšil nejen zájem dětí, ale také dospělých. Ti uvítali možnost prohlídky tvrze, která není běžně otevřená. Rovněž pro dospěláky byla připravena odměna v podobě pamětní listiny a navíc měli možnost za drobný peníz koupit si špekáček a opéci jej. Sluníčko celý den nad námi drželo svůj sluneční závoj, takže žádná dešťová kapka, žádná bouřka, prostě pohodička a tak tedy za rok opět na startu!

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy