Po dlouhém čekání zasloužená divizní výhra

Redakce 2016-06-08 10:19:00

Louny (ps) V dalším kole divize B zajížděli hráči FK SEKO Louny k tradičnímu rivalovi do Vilémova. Domácí prožívají herní mizérii a tomu i odpovídal průběh prvního poločasu. Hosté byli pohyblivější, rychlejší a vytvářeli si i šance.

V 19. minutě Lukáš Kučera vybojoval míč ve středu hřiště, uvolnil na pravé straně Pavla Soukupa, který mu vrátil nadýchaný centr přesně do pokutového území a hlavou otevřel skóre (0:1). Ve 22. minutě se v dobré pozici po rychlé výměně míče s Víťou Popelkou ocitl Pavel Soukup, ale obrana stačila míč směřující do odkryté branky odvrátit. V 25. minutě se skóre už měnilo, když po kombinaci Popelka-Nobst, zakončoval osamocen Martin Bednář (0:2). Do poločasu měli hosté ještě několik příležitostí k ohrožení branky, ale buď je zastavil praporek rozhodčích, nebo vlastní nepřesnost. Druhou půli začali domácí o poznání aktivněji, začali napadat více rozehrávku Loun a hra se srovnala. Hostům se však začala více otevírat obrana a v 59. minutě mohlo být hotovo. Po uvolnění Luboše Koubka se řítil z pravé strany sám na brankáře Pavel Soukup, ale střela šla nad branku. Hned za minutu unikl Martin Bednář, předložil Dominiku Nobstovi, ale ten trefil jen brankáře domácích. V 63. minutě tak přišel trest, když z jediné nebezpečné akce domácí dokázali snížit Kaňkovským (1:2), který uklidil centr hlavou přesně. Domácí ožili, hosté znervózněli. Klid jim přinesla 77. minuta a snad nejmíň nebezpečná situace, když Filip Schettl lehce předskočil bránícího hráče a využil centr od Jakuba Suchého, který hlavou usměrnil přesně k tyči (1:3). Domácí tato branka poslala do kolen a hosté mohli náskok navýšit. V 80. minutě rychlý ťukec, zakončil Martin Bednář jen do brankáře. O čtyři minuty později už ale Popelka trefil přesně, když ho přesnou přihrávkou našel Pavel Soukup (1:4). V 86. minutě ještě daroval rozhodčí penaltu domácím, kterou Kaňkovský razantně proměnil a upravil tak na konečných (2:4) pro hosty.
„Zasloužené vítězství, ale znovu zbytečná komplikace v úvodu druhé půle. Zápas jsme měli rozhodnout třetí brankou už v prvním poločase,“ řekl lounský trenér Pavel Schettl.

 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy