Přivezli všechny cenné kovy – zlato, stříbro a bronz

Alla Želinská 2016-06-18 03:08:00

Podbořany, Praha, Teplice (až, ll, rf) Tři týmy z podbořanského tanečního klubu Power of Dance pod vedením Aleny Půtové se probojovaly do Mistrovství ČR v tanci Czech Dance Masters, které proběhlo poslední květnový víkend v Praze. Soutěžily kategorie disko mini, děti a junioři. Mladší mini pod vedením Natálky Bachové a Natálky Riedlové, kteří ve velké konkurenci ve své kategorii vybojovali 5. místo, předvedli úžasnou show plnou elánu. V kategorii děti se s taneční sestavou Hvězda mezi planetami dětem zdařila krásná stříbrná příčka – 2. místo! Juniorky, které byly v malém počtu, bojovaly s vysokou konkurencí a nakonec obsadily 6. místo, ale jejich nadšení a energie byly o to větší. Po náročných maratonech předcházejících kol bylo pro děti obrovským úspěchem se do finále dostat a o to větší radost měly, že se dokázaly umístit na druhé příčce.

Uplynulou sobotu se Power of Dance zúčastnil poslední pohárové soutěže v Teplicích – Kdo si tančí, nezlobí. A všechny čtyři kategorie dětí obsadily vítězná místa! Děti – 1. místo, juniorky – 1. místo, mini – 2. místo a pidi – 3. místo. Trenérka Alena Půtová je s úspěchem svých tanečníků velice spokojená: „Jezdit na soutěže s 1. vicemistry republiky je radost! Velké poděkování patří i rodičům za jejich trpělivost, sílu a snaživost na účasti v soutěžích“.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.