Komentář Veroniky Saláškové: Málo je mlátili

Veronika Salášková 2011-05-16 00:00:00

Jako z akčního filmu vypadala scéna, která se odehrála poslední sobotní únorové odpoledne v Žatci u jezu na Ohři. Hasiči zde z vody vytahovali téměř zcela potopené auto, kterému nad vodou čněla jen záď. 

Nikdo nevěděl, jak dlouho je auto pod vodou a jestli v něm někdo není. Všichni proto spěchali, bojovali o minuty. Na místo byl zavolán i policejní potápěč. Po vytažení auta se situace vyjasnila. Jednalo se o vůz, který byl předchozího dne ve večerních hodinách ukraden. „Proč někdo ukradne auto a vzápětí ho hodí do řeky?” zeptal se asi každý, kdo to slyšel. Věděla to jen čtveřice mládenců, která tento kousek měla na svědomí. Auto do řeky „uklidila“ poté, co se jí ho nepodařilo nastartovat. Chtěli se jím svézt na diskotéku do Loun. Potřebujeme na dýzu, ukradneme auto. Nejde nastartovat, žádný problém, hodíme ho do řeky, bylo zřejmě jejich heslo.

Když ho nenastartovali, měli ho nechat být. Majitel by ho po opravě mohl zase používat, takto je auto na odpis. Nehledě na to, že kvůli blbosti čtyř kluků zbytečně vyjížděli hasiči, kterých v tu dobu mohlo být třeba jinde. Nechat je zaplatit cenu automobilu i výjezdu by pro ně možná bylo poučné. I když asi už je pozdě. Málo je v dětství mlátili, řekl by můj otec.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.