Hasiči z Obory, Domoušic a Cítolib úspěšní na kraji

Lucie Steklá 2016-06-25 01:09:00

Lounsko – Tři zástupce na Mistrovství České republiky v požárním sportu bude mít v létě okres Louny. V krajském finále na městském stadionu v Ústí nad Labem si postup vybojovali muži z Obory, dorostenci z Cítolib a děti z Domoušic ve hře Plamen. „Všem gratulujeme a přejeme ve finále hodně úspěchů,“ řekl Jiří Henc, starosta Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Soutěž mužů měla v sobotním dobře připraveném a zorganizovaném krajském finále zástupce z pěti okresů.

Muži z Obory předvedli nejrychlejší požární útok (24,39) a druhou nejrychlejší štafetu na 4×100 metrů. V běhu na 100 metrů s překážkami byli oborští hasiči také nejrychlejší a právem z Ústí vezou postup na republikové finále. Ženy z Obory se umístily na druhém místě. Všech sedm okresů bojovalo v kategorii dětí. V něm brali zlato malí hasiči z Domoušic. Ti byli v útoku třetí, ve štafetě 4×60 metrů druzí, ve štafetě dvojic první, ve štafetě 400 metrů a požárním útoku CTIF shodně druzí. Výsledným součtem to znamenalo zlato a postup. Dorostenci z Cítolib v soutěži obsadili druhá místa v útoku, štafetě a běhu na 100 metrů překážek, první byli v testu. Domů si přivezli zasloužený postup na republiku. Soutěž podpořil Ústecký kraj, který přispěl na nákup dresů a také poskytne příspěvek na dopravu na republikovou soutěž.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy