Bus ze Žatce vzplál před Prahou

Veronika Salášková 2016-06-28 11:31:00

Žatec (sal) Cestu, na jakou jen tak nezapomenou, zažili minulé úterý cestující v autobuse ze Žatce a Loun do Prahy. V zadní části vozu začalo hořet, takže lidé museli autobus opustit. Požár uhasili až přivolaní hasiči.

K události došlo v ranních hodinách v úterý 21. června, autobusem společnosti K Servis Bohemia tak jeli hlavně studenti a lidé do práce. Na okraji Praha začal z motoru vycházet dým a vyšlehly i plameny. Řidič proto zastavil a cestující vystoupili.
„Nejpravděpodobnější příčinou byla závada na turbodmychadle a od toho začalo hořet v motorovém prostoru. Řidič zastavil a lidé vystoupili. Řidič se sám pokoušel požár uhasit, což ale nebylo v jeho silách,“ odpověděl nám na dotaz, jak se vše seběhlo, Petr Platil, jednatel společnosti. Oheň tak uhasili až hasiči. Zraněn naštěstí nikdo nebyl. „Chtěli jsme vypravit náhradní autobus, policie nám ale řekla, že dálnice byla zcela zablokována, takže náhradní vůz by se tam neměl šanci dostat,“ vysvětlil, proč společnost nevypravila náhradní autobus. Nehoda se naštěstí stala na okraji Prahy. Cestujícím zastavili řidiči vozů, kteří je svezli na linky pražské dopravy.
„Byl to pro nás obrovský šok. Jsme moc rádi, že se nikomu nic nestalo, což je pro naši společnost to nejdůležitější. Vozů máme naštěstí dostatek, takže nás to v plnění spojů podle jízdního řádu neomezí,“ dodal Platil.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.