Na koupališti se zatím hlavně bourá

Veronika Salášková 2011-05-11 10:42:00

Žatec – Demolice budovy a bazénů na žateckém koupališti pokračuje. Zároveň město podalo žádost o dotaci na vybudování sportovišť v jeho areálu. Práce na rekonstrukci žateckého koupaliště tak opět pokračují.

„Začátkem května proběhlo předání staveniště, v současnosti zde dělníci dokončují demolici hlavní budovy a začínají s demolicí bazénů a brouzdaliště,” sdělil místostarosta Jan Novotný. První část bourání, hlavně objektu, proběhla už na konci měsíce března. V brzké době začnou také práce na Libočanské cestě, půjde o přeložky vedení a vybudování opěrné zdi. Žatečané se můžou těšit na dva bazény – plavecký a zážitkový, budovy se zázemím či saunu. Termín dokončení rekonstrukce koupaliště je za rok –  15. května 2012.
V předminulém týdnu také město podalo žádost o dotaci ve výši 12 milionů korun do Regionálního operačního programu Severozápad na vybudování sportovišť. Tato částka činí 85 % celkových nákladů, zbylou část zaplatí město. V případě jejího kladného vyřízení, zde vzniknou tři hřiště – dvě víceúčelová, na nichž si lidé budou moci zahrát tenis, volejbal, nohejbal nebo malý fotbal. Další hřiště bude určeno pro hokejbal. V plánu je také vybudování in-line dráhy dlouhé přibližně 500 metrů a hřiště na minigolf.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.