Fotbalový memoriál na Ročově vyloupily Zlonice

Jarka Cibulková 2016-08-03 09:39:00

Ročov – Pohár za vítězství v jednatřicátém ročníku fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlaváčkových na Ročově si odvezl tým Zlonic. Ve finále porazily druhé Domoušice 1:0. Bronz si vykopali domácí fotbalisté a po dlouhé době se postavili na pomyslné stupně vítězů. Ročov si letos do svého týmu přidal posilu. Bývalého slovenského reprezentanta Maroše Klimpla, který v současnosti hraje za Sokol Brozany. Mimo Slovensko a ČR působil na klubové úrovni ve Skotsku, Dánsku, Srbsku a na Kypru. Čtvrté místo obsadily Měcholupy, když nestačily na Ročov a v zápase o třetí místo prohrály 3:0. Pátý se umístil Řevničov a šestý tým Slavětína, oba celky hrály na turnaji poprvé.

Hodnotným darem, hodinkami za zhruba pět tisíc, posléze byli oceněni jednotlivci. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Jakub Veselý ze Slavětína, pro titul nejlepší hráč si přišel kapitán domácího týmu Tomáš Houf a nejlepším brankářem byl Tomáš Kopecký ze Zlonic. Připraven byl i doprovodný kulturní program. Děti se mohly svézt na koních nebo navštívit tvořivý stánek, nechyběla vystoupení agility a tanec s obručí. Celý den pak zakončila taneční zábava pod širým nebem se skupinou Rabaka Elán revival a třešničkou na dortu byl famózní ohňostroj. Bohatý program na ročovském hřišti navštívilo zhruba pět set návštěvníků.

Více snímků najdete zde

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy