Dočesná klepe na dveře

Veronika Salášková 2016-08-30 12:26:00

Žatec – Letošní Žatecká Dočesná už klepe na dveře, 59. ročník slavností chmele vypukne už tento pátek 2. září. Její slavnostní zahájení bude na všech třech scénách v 18 hodin. Na návštěvníky čeká bohatý program, který i letos proběhne na třech scénách, a možnost okusit pivo z produkce čtyřiceti šesti českých i zahraničních pivovarů. Jako každý rok s sebou tato obrovská akce přinese také řadu dopravních omezení, s nimiž musí řidiči a obyvatelé centra počítat.

Tradiční chmelové slavnosti se letos konají v pátek 2. a sobotu 3. září. Návštěvníci se mohou těšit na tři scény – na náměstí Svobody před radnicí, na náměstí Prokopa Velkého nedaleko Chmelového majáku a v letním kině. Tyto dvě scény jsou novější záležitostí, fungují od roku 2014, kdy nahradily scénu na autobusovém nádraží, která se zde v předchozích letech nacházela.
Slavnostní zahájení Dočesné proběhne na všech třech scénách přesně v 18 hodin. Scéna na náměstí Svobody pak nabídne pásmo vystoupení dětí – Děti svému městu, které na pódiu vystřídá Queenmania. Poté bude následovat speciální dvouhodinový koncert kapely Wohnout.
Scéna na náměstí Prokopa Velkého nabídne v pátek koncert Pavla Dobeše a Tomáše Kotrby, Doctor PP, Čankišou a domácí kapelu Lochness. Scénu v letním kině odemkne po zahájení Visací zámek. Na pódiu je pak vystřídá Komunál, Aleš Brichta Project a na závěr zahrají Jasná Páka a David Koller.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.