Fotbal v Blšanech skončil! Minimálně na rok: Klub nevyřešil krizi, v níž se potácí od jara, a odhlásil se z krajského přeboru

Alla Želinská 2016-09-04 14:43:00

Blšany – Fanoušci fotbalu v Blšanech přišli o zážitky a zábavu minimálně na jeden rok. FK Chmel Blšany, klub se slavnou historií, se oficiálně odhlásil z už rozehraného nového ročníku krajského přeboru. Chmelaři v prvních dvou kolech nenastoupili k zápasům kvůli nedostatečnému počtu hráčů a před třetím kolem oznámili fotbalovému svazu své odstoupení ze soutěže. Neměli už mnoho variant na výběr, protože podle regulí pokud jakýkoli tým během sezony nenastoupí ke třem utkáním, je automaticky z krajského přeboru vyloučen.

„Blšany jsou tak už nyní prvním sestupujícím týmem. V příští sezoně budou mít právo hrát 1. A třídu,“ uvedl Miloš Vitner, sekretář Fotbalové asociace ČR v Ústeckém kraji. Druhou nejvyšší krajskou soutěž, 1. A třídu, hraje nyní také Tatran Podbořany.
Ještě loni na podzim Blšany přitom dlouho jasně vedly tabulku krajského přeboru a měly ambice na postup do divize. Na jaře však přišly značné problémy, rozpory ve vedení klubu i mezi hráči. Někteří fotbalisté přestali za klub nastupovat a tým se ocitl v obrovských problémech, které dosud nevyřešil.
Pro fanoušky fotbalu v našem regionu i pro Blšany samotné je to obrovská škoda. Barvy klubu, který čtyři roky hrál i první ligu, v minulosti hájili špičkoví a i světoznámí hráči jako Petr Čech, Petr Vrabec, Jiří Němec, Josef Němec, Patrik Gedeon, Daniel Kolář, Daniel Pudil, Jan Šimák, Horst Siegel a mnoho dalších. Nezbývá než držet palce a věřit, že se problémy v klubu podaří vyřešit a třeba hned za rok se tým vydá opět na správnou cestu směrem k potvrzení svých tradic i nadějí fanoušků, milujících fotbal.

 

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy