Vstupné na věž podraží

Dana Studničková 2011-05-16 00:00:00

Louny – Jednotné vstupné na věž chrámu sv. Mikuláše v Lounech ve výši 10 korun se stalo minulostí. Městští radní schválili zvýšení na 20 korun pro dospělé, a ponechali 10 korun pro děti od 6 do 15 let, studenty, důchodce nad 65 let a držitele karet 3K a ZTP/P. Zdarma si mohou výhled užít děti do 6 let.

Městské informační středisko připravilo pro turisty i příjemná překvapení. Dětský propagační materiál s názvem Poznej s námi Louny. Je doplněn o pexeso s motivy města, omalovánku a úkol. Jeho splnění ocení pracovníci střediska speciální plackou. Pro cyklisty je připraven energetický nápoj s motivem města Loun. Další novinkou je zapojení se do projektu návštěvnické turistické 3K karty, které funguje jako souhrnná vstupenka do těch nejatraktivnějších památek, aquaparků, lanovek a dalších zařízení. Aby mohlo město takto podnikat, muselo si zažádat o zřízení živnostenského oprávnění pro předmět podnikání výroba, obchod a další.
Městské informační středisko uspělo v žádosti o vydání druhé turistické známky v Lounech, s motivem chrámu sv. Mikuláše. Vydání takové známky probíhá složitým procesem, kdy samotní turisté hlasují na webových stránkách turistických známek o vydání či nevydání známky. Poté ještě známku posuzuje zvláštní komise. Navržená známka úspěšně tímto procesem prošla a v nejbližší době bude k dispozici v Městském informačním středisku.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy