Pokus o sexuální hrátky na radnici skončil u soudu

Redakce 2011-10-05 00:00:00

Rakovník – Občansko-právní spor mezi Janou Titzlovou a městem Rakovník se táhne již řadu let a zahájen měl být již v květnu loňského roku. Úřednice odboru dopravy měla být podle žaloby od roku 2005 vystavena zájmu sexuálního charakteru ze strany svého nadřízeného na radnici.  Podle zprávy z idnes.cz nadřízený úředník nejdřív chtěl, aby si s ním prohlížela pornografické obrázky, pak se s ní chtěl líbat, poté jí měl dát tisíc korun, prý jako odměnu za práci a opět se chtěl líbat.  Poté, co jeho návrhy odmítla, měl jí nadřízený blokovat dovolenou anebo ji pod různými záminkami opakovaně obviňoval z porušení pracovní kázně.

Soudní žalobou na město se Jana Titzlová domáhá omluvy, finančního odškodnění a odvolání šéfa odboru, který ji údajně šikanoval.„Případ jsme projednávali již dříve a teď jsme se dostali k tomu, že se 14. září začalo soudit,“ řekl soudce Petr Bláha z Okresního soudu v Rakovníku. „Strávili jsme dva dny v jednačce, přičemž  byla vyslechnuta jak paní Titzlová, tak byl vyslechnut i  starosta Rakovníka Zdeněk Nejdl, a  ještě dalších pět svědků. Jednání bylo odročeno na 19. a 20. října a bude se v něm pokračovat,“ dodal soudce Petr Bláha. „Svědků je poměrně dost, tuším, že jich je kolem dvaceti, takže nepředpokládám, že by se případ při dalším jednání ukončil,“ dodává soudce Bláha.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

KOLA - Sort Petr Glaser

Ceny jízdních kol jako na interne tu. Využijte výprodej modelů 2015/2016 - Velký výběr elektrokol - veškeré opravy všech kol