Krok číslo dvě se Lounům nepovedl, rozhodne třetí utkání

Redakce 2017-03-10 11:18:00

Kadaň, Louny (hc) Slovan Louny přijel do Kadaně „pro jisté“ body a to se mu vůbec nevyplatilo. Lounští hráči nepůsobili jako tým, který si má odvézt ze severočeského města pohár vítězů.

První třetina dopadla pro Slovan dobře, když se hned v úvodu ze samostatného úniku trefil Růžek, již bylo na kadaňských hráčích vidět, že toto utkání chtějí vyhrát více než lounští borci. A jak se dalo očekávat, domácí začali tlačit a vyvíjet si tlak na branku Loun. Ve druhé třetině se Slovan nestačil bránit a padaly góly, bohužel právě do sítě Slovanu (1:3).
Ve třetí třetině byl úkol jasný. Za stavu 1:3 se snažit dát co nejrychleji kontaktní branku a pokusit se utkání otočit.Jenže vše bylo právě naopak. Minutu po začátku třetiny se v přesilovce prosadil Krpenský a se Slovanem to vypadalo špatně. Ve třetí poslední třetiny si domácí pojistili vítězství pátým gólem, kdy před Dornem zůstali z nepochopitelných důvodu dva kadanští útočníci zcela sami. Slovan ještě chtěl zabojovat a pravdou je, že si vytvořil i několik dobrých šancí, například příležitosti Veseláka či Růžka byly gólové, jenže štěstí prostě lounským ve středu nepřálo tak, jako v předešlém zápase. V minutě 44. se trefil Dalecký a za stavu 5:2 to již vypadalo lépe. Slovan se snažil útočit, ale Kadaň bruslila v zápase více a také z toho přišel faul v podobě trestného střílení, které Dorn chytil. To Slovan bral jako hozenou rukavici. Davidu Veselákovi se ještě tři minuty před koncem ze samostatného úniku podařilo snížit, ovšem potom přišel nervový zkrat nejprve Derflera, který vyfasoval 2+10 a následně neunesl situaci také kapitán Svoboda, který stejně jako jeho kolega putoval na trestnou lavici s trestem 10 minut za nesportovní chování. Celý účet Slovanu v Kadani uzavřel Hloucha, který fauloval v obraném pásmu, a přesilovku pět na tři si Kadaň pohlídala a srazila definitivně Slovanu vaz. V Kadani nebyl k vidění špatný hokej, ale Slovan Trhačům nestačil především v bruslení a hře do těla.
„V neděli 12. března se odehraje pořádná bitva před domácími fanoušky a to od 17 hodin na zimním stadionu v Lounech. Sportu zdar, hokeji zvlášť a v neděli na modrý!“ vzkazují z lounského Slovanu.

 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.