Zámky lákají na program o Velikonocích

Jarka Cibulková 2017-04-08 00:12:00

Jimlín, Stekník (caj) Od prvního dubna byla zahájena letošní návštěvnická sezona. Jen zámek Nový Hrad v Jimlíně se pro veřejnost otevře kvůli opravám cest na nádvořích až 16. dubna. Před blížícími se velikonočními svátky chystají zámky Nový Hrad v Jimlíně u Loun, Stekník i Krásný Dvůr bohatý program.

Velikonoce oslaví v neděli 16. dubna v Jim-líně. Od 10 do 17 hodin se můžete těšit na středověkou hudbu Musica Canora, šermíře Korbel, lidové písně v doprovodu flašinetu nebo na létající gymnasty Flyingboys. Samozřejmě že nebudou chybět ani velikonoční zvyky či soutěže pro děti. Do zámku projdete po nových cestách, které se přes zimu dočkaly rekonstrukce. Celý areál bude velikonočně vyzdoben. Prostory zámku obohatí výstavy Podstávkový dům a Eleonora ze Schwarzenbergu, rozená princezna z Liechtensteinu.
Zámecký areál ve Stekníku láká hlavně rodiny s dětmi, po celé svátky jara tu můžete hledat velikonočního zajíčka. „Děti pomocí barevných fáborků hledají malovaná vajíčka, na kterých jsou ukrytá slova z tajenky, na konci stezky pak naleznou ukrytého zajíčka a vyzvednou si sladkou odměnu v pokladně zámku. Kartičky s předtištěnou tajenkou si vyzvedněte v pokladně,“ při-blížila program kastelánka Jana Zajíčková.
Zámecké zahrady pro hledání velikonočního zajíčka jsou otevřeny od pátku 14. do Velikonočního pondělí 17. dubna.
Jarmark na zámeckém nádvoří, divadelní představení, sokolník a tvořivé dílny pro děti, takové je lákadlo zámku v Krásném Dvoře na Podbořansku. Velikonoční sobota nabídne od 10 do 16 hodin i dětské prohlídky zámku zaměřené na výstavu Háčkované panenky, která zámek ozdobí až do konce května letošního roku.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.