Výstava vstoupila do třetí dekády

Redakce 2017-04-14 01:12:00

Louny (tz) Veletrh Dům a zahrada vstupuje do další sezony se vší parádou. Jarní veletrh, který proběhne 13. – 16. dubna, je jistotou na výstavišti v Lounech. Výstava je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Všichni zahrádkáři, chalupáři, stavitelé, kutilové, prostě milovníci hezkého bydlení si přijdou na své při jarní prodejní akci, kde si mohou nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny, ovocné stromky, zahradní mechanizaci, zahrádkářské potřeby, ale nejen to. Připraveno je zde vše, pro vylepšení vašeho obydlí od podlahy až po střechu.

Vystavovatelé si pro návštěvníky připravili řadu slev a výhodných výstavních nabídek. V pavilonu A bude k vidění realizace jarní okrasné zahrady spolu se soutěžní výstavou kraslic.
Plocha lounského výstaviště je zcela zaplněna. Ve čtyřech veletržních dnech se představí přes 260 vystavovatelů. Jarní výstavu obohatí desítky nových vystavovatelů. V letošním roce jsme zaznamenali velký zájem společností zabývajících se vytápěním a zahradnických firem.
Hlavní expozice se v letošním roce ujalo Zahradnictví Kozly, které vám poradí, jak zrealizovat vaši zahradu. Najdete zde inspiraci pro realizaci vaší zahrady a letos také velkou charitativní akci.
„Oslovili jsme širokou veřejnost, školy a školky, aby vyráběli velikonoční kraslice. Sešlo se nám desítky nádherných kraslic, které budou po celou dobu výstavy vystaveny v prostoru pavilonu A. Každá kraslice bude označena číslem a návštěvníci mohou hlasovat o nejhezčí kraslici. Hlasovat budou návštěvníci výstavy, zakoupením hlasovacích lístků. Jeden hlasovací lístek bude v hodnotě 5 korun. Všechny vybrané finance darujeme těžce handicapovanému Davídkovi. Náš cíl je vybrat pro Davídka 50 000 Kč a tím mu uhradit jeden rehabilitační pobyt,“ řekla Irena Spilková.
Po celou dobu výstavy bude probíhat soutěž o hodnotné ceny. Návštěvníci vyplní zadní stranu vstupenky, kterou vhodí do osudí u pavilonu A nebo u vstupu na výstaviště. V neděli 16. dubna ve 14 hodin proběhne slosování.
V prostorách letního kina v areálu lounského výstaviště se představí tradiční velikonoční trhy. Návštěvníci si mohou nakoupit jarní dekorace, kraslice, uplést pomlázku. V rámci velikonočních trhů bude řada kreativních dílniček pro děti i dospělé.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy