Taneční a mažoretko-twirlingová soutěž „Postoloprtský střevíc 2017“

Redakce 2017-06-26 00:22:00

Postoloprty (val) Již čtvrtý ročník taneční a mažoretko-twirlingové soutěže pod názvem Postoloprtský střevíc 2017 se konal opět v prostorách druhého stupně Základní školy v Postoloprtech na Draguši. Pořadatelem soutěže byl Dům dětí a mládeže Postoloprty společně s mažoretkami BezeVšeho DDM Postoloprty a Českou Mažoretkovou a Twirlingovou Federací (dále jen ČMTF). Nad letošním ročníkem, tak jako v ročnících předchozích, převzal záštitu starosta města Postoloprty Zdeněk Pištora.

Do čtvrtého ročníku taneční soutěže se přihlásilo 105 tanečníků, kteří se představili v 15 soutěžních sestavách. Do mažoretko – twirlingové soutěže se přihlásilo 311 mažoretek, které se představily v 84 soutěžních sestavách. Taneční soutěže se zúčastnili tanečníci z měst Loun, Mostu, Bítozevse, Zeměch a z domácího města Postoloprty. Mažoretkové soutěže se zúčastnily mažoretky z města Duchcova, Štětí, Roudnice nad Labem, Česká Lípy, Chebu, Mostu, Jirkova, Klenče, Přeštic, Koštic, Jablonce n./N, Liberce a samozřejmě domácí tým mažoretky BezeVšeho DDM Postoloprty, který ve svých řadách má z letošního roku také mistryně České republiky.
Konkurence byla v letošním roce opravdu velmi rozmanitá, některé soutěžící mažoretky měly už zkušenosti i ze soutěží z Mistrovství Evropy či z Mistrovství světa. Pro začínající soutěžící to byla výzva, se kterou se nakonec úspěšně sportovně popraly. Obě letošní poroty byly složené z řad odborníků jak z tanečního, tak z mažoretko-twirlingového sportu. Porotci měli během obou soutěží velmi těžké chvíle, přesto náročnou práci v rozhodování a hodnocení zvládli na jedničku.
„Tímto všem děkuji za jejich profesionální přístup a za jejich perfektně odvedenou práci a těším se s nimi na spolupráci při pořádání 5. ročníku soutěže tentokráte pod názvem Postoloprtský střevíc 2018,“ poděkovala Hana Valentová.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOLA - Sort Petr Glaser

Ceny jízdních kol jako na interne tu. Využijte výprodej modelů 2015/2016 - Velký výběr elektrokol - veškeré opravy všech kol

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.