Lounská firma Seko myslí s nastávajícím létem i na turisty poté, co trhá v Pelhřimově rekordy

Redakce 2017-06-27 14:25:00

Louny (pi) Druhý víkend v červnu proběhl v Pelhřimově 27. ročník multikulturního festivalu rekordů a kuriozit – největší akce svého druhu na evropském kontinentě. Pořadatelem tohoto známého festivalu je Agentura Dobrý den, která mimo jiné vydává i Českou knihu rekordů. Celý festival moderoval Luboš Rataj. Uděleno bylo třináct výročních rekordmanských cen.

seko2-nahled Mezi oceněnými nemohla chybět ani lounská firma SEKO Aerospace – generální ředitel Vlastimil Sedláček zde představil největší železný model jízdního kola v České republice, který má výšku 13,6 m a délku 27,4 m. Model o hmotnosti asi tři tuny byl vyroben v průběhu čtyř měsíců třemi zaměstnanci společnosti. Za tuto kuriozitu převzal pan Sedláček cenu v kategorii „Reklamní rekord“ a obdržel certifikát rekordmana roku. Firma SEKO bude se svým modelem kola též zapsána do České knihy rekordů.
Po získání ocenění za tento rekord se Vlastimilu Sedláčkovi zrodila v hlavě myšlenka, že u své firmy vybuduje pro město Louny a jeho turisty poutní místo. Turisté se tak mohou těšit z nového zastřešeného posezení ze dřeva, kde si při obdivování a fotografování obřího kola mohou odpočinout, posedět s přáteli a zároveň se na informační ceduli dočíst něco o Lounech, o firmě Seko Aerospace a o místní lounské kuriozitě – obrovském jízdním kole. Hned vedle fabriky sídlí i rodinný minipivovar Zichovec, kde se turisté mohou v teplých letních dnech osvěžit ochutnávkou zdejších piv, což na atraktivitě tohoto už tak zajímavého místa rozhodně neubírá.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy