Školní rok 2017/2018 právě začal 26.6.

Redakce 2017-07-08 00:19:00

Děti se nemusí bát. Začal studentům projektu Třetí věk při Městské knihovně Louny. Do dvanáctého školního roku se začali studenti zapisovat v pondělí 26. června v 15 hodin, o dvě hodiny později byla zapsána už první stovka uchazečů! Zápis bude probíhat do konce července. Ti služebně starší však vědí, že nemohou otálet. Mnohé předměty mají totiž STOP stav!

Veškeré informace najdou zájemci na webu knihovny, mohou je získat také ve studovně, kde se rozdávají a přijímají přihlášky ke studiu. Vyučovat se budou „staré“ předměty (vlastivěda, českopis, evropis, angličtina, němčina, francouzština, věda a technika, trénování paměti, literatura, divadlo, genealogie, umění a další).
Studenti jsou však zvědaví na novinky. Úvod do výtvarné kultury doplněný praktickou částí bude vyučovat malíř a pedagog Jan Mária Valt, tvůrčí psaní pro začátečníky i pokročilé spisovatelka a dramaturgyně Soňa Štroblová, myslivost – veterinář a myslivec Josef Štýbr, předmět malba, kresba, grafika pedagožka a designérka Jana Marešová. Do tajů blogování mohou studenti proniknout s Kateřinou Suchou…učit se bude nově španělština, matematika. Hudebníci snad již konečně založí vlastní kapelu – s Rosťou Glazerem.
Třetí věk je pro každého, nezáleží na věku, předchozím vzdělání. Důležitá je chuť se přidat. Studenti si volí tolik předmětů, kolik zvládnou, nikdo je nezkouší, domácí úkoly se dostávají jen zcela výjimečně. Zimní semestr začne 4. září, jeden předmět stojí 80 Kč, výuka jazyků 400 Kč za semestr. Předměty vyučují zkušení odborníci zvenku, anebo sami knihovníci. Studovat tedy může skutečně každý.
Více informací na www.mkl.cz.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

KOLA - Sort Petr Glaser

Ceny jízdních kol jako na interne tu. Využijte výprodej modelů 2015/2016 - Velký výběr elektrokol - veškeré opravy všech kol