Nesnídalová světovou trojkou. Na MS juniorů vybojovala žatecká vodní slalomářka bronz

Iveta Drlíková 2017-08-02 11:25:00

Skvělá sezóna naší kajakářky Lucie Nesnídalové pokračuje. Závodnice žatecké Lokomotivy totiž hned při svém prvním startu mezi juniory na světovém šampionátu vybojovala bronzovou medaili. Mistrovství světa juniorů ve vodním slalomu hostila v červenci Bratislava. Ve svých čtrnácti letech patřila Lucie Nesnídalová mezi nejmladší účastníky, a přesto zde dokázala zazářit. „Jsem neskutečně spokojená a nadšená. Doufala jsem ve finále, ale s medailí jsem vůbec nepočítala. Je to nádherný pocit být na stupních vítězů a společně s T. Galuškovou, která vyhrála, poslouchat naši hymnu. Chtěla bych poděkovat trenérům, kamarádům a rodině, kteří mě velice podporovali a hnali do cíle, “ svěřila se nám Lucie po svém příjezdu domů.

Náročný bratislavský týden pro ni začal kvalifikací, ve které startovalo šedesát nejlepších kajakářek z celého světa. Do dalších bojů mohlo zasáhnout už jen třicet závodnic. Nesnídalové se jízda povedla a do semifinále tak postoupila sedmým nejlepším časem. Tam už se jí tolik nedařilo, hodně chybovala, přesto do vysněného finále nakonec z posledního, desátého místa proklouzla. Do souboje o medaile tak vyrazila jako první. „Finále se mi hodně povedlo. Zajela jsem čistě a dokonce rychlejší čas, než vítězka semifinálové jízdy. V cíli jsem tak byla hodně spokojená a už jen čekala, jak si povedou ostatní holky a samozřejmě držela palce naší Tonče Galuškové, která nakonec vyhrála. Po dojezdu všech soupeřek jsem byla chvíli čtvrtá, ale rozhodčí po zhlédnutí videa přidali Slovence Stanovské další ťuk a já se tak místo ní posunula na třetí místo. Stříbrná byla další Slovenka, Mintalová,“ popisuje parádní české finále bronzová L. Nesnídalová. Radost v našem reprezentačním týmu tak mohla propuknout naplno. Na žádné velké oslavy to ale zatím nevypadá, Lucie už myslí na další závody. „Pozítří odjíždím do Polska na světový pohár a pak už se budu věnovat přípravě na blížící se Mistrovství Evropy v Německu, kde bych se chtěla probojovat do finále,” těší se na příští výzvy úspěšná a stále usměvavá slečna. 

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz

Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207

Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz

Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

SERVÍRKA, KUCHAŘ A POMOCNÝ KUCHAŘ VE SLANÉM

NADSTANDARDNÍ PLATOVÉ PODMÍNKY.
Kontakt: Jirka Kyselová
Tel.: 607 141 135

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

SLUŽBY

Úvěry na účet i na ruku. — Tel. 724 724 399.

SLUŽBY

H servis — voda, topení, odpady, plyn. Nouzové otevírání bytů (nonstop). — Tel. 775 623 104, 604 946 541.

Vzpomínky

Zkouška

hsjsjshdhdhs

Jindřiška Voráčková / 6.9.2017 - 6.9.2017

Je tomu již 11 let, co nás nečekaně opustila Jindřiška VORÁČKOVÁ. Kdo jste ji měli rádi, vzpomeňte s námi. Manžel a děti s vnoučaty.

Miroslav Trubač / 6.9.2017 - 6.9.2017

Dne 4. 9. 2017 uplynulo 20 let, co nás navždy opustil pan Miroslav TRUBAČ ze Zeměch. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkuje rodina.