Nesnídalová světovou trojkou. Na MS juniorů vybojovala žatecká vodní slalomářka bronz

Iveta Drlíková 2017-08-02 11:25:00

Skvělá sezóna naší kajakářky Lucie Nesnídalové pokračuje. Závodnice žatecké Lokomotivy totiž hned při svém prvním startu mezi juniory na světovém šampionátu vybojovala bronzovou medaili. Mistrovství světa juniorů ve vodním slalomu hostila v červenci Bratislava. Ve svých čtrnácti letech patřila Lucie Nesnídalová mezi nejmladší účastníky, a přesto zde dokázala zazářit. „Jsem neskutečně spokojená a nadšená. Doufala jsem ve finále, ale s medailí jsem vůbec nepočítala. Je to nádherný pocit být na stupních vítězů a společně s T. Galuškovou, která vyhrála, poslouchat naši hymnu. Chtěla bych poděkovat trenérům, kamarádům a rodině, kteří mě velice podporovali a hnali do cíle, “ svěřila se nám Lucie po svém příjezdu domů.

Náročný bratislavský týden pro ni začal kvalifikací, ve které startovalo šedesát nejlepších kajakářek z celého světa. Do dalších bojů mohlo zasáhnout už jen třicet závodnic. Nesnídalové se jízda povedla a do semifinále tak postoupila sedmým nejlepším časem. Tam už se jí tolik nedařilo, hodně chybovala, přesto do vysněného finále nakonec z posledního, desátého místa proklouzla. Do souboje o medaile tak vyrazila jako první. „Finále se mi hodně povedlo. Zajela jsem čistě a dokonce rychlejší čas, než vítězka semifinálové jízdy. V cíli jsem tak byla hodně spokojená a už jen čekala, jak si povedou ostatní holky a samozřejmě držela palce naší Tonče Galuškové, která nakonec vyhrála. Po dojezdu všech soupeřek jsem byla chvíli čtvrtá, ale rozhodčí po zhlédnutí videa přidali Slovence Stanovské další ťuk a já se tak místo ní posunula na třetí místo. Stříbrná byla další Slovenka, Mintalová,“ popisuje parádní české finále bronzová L. Nesnídalová. Radost v našem reprezentačním týmu tak mohla propuknout naplno. Na žádné velké oslavy to ale zatím nevypadá, Lucie už myslí na další závody. „Pozítří odjíždím do Polska na světový pohár a pak už se budu věnovat přípravě na blížící se Mistrovství Evropy v Německu, kde bych se chtěla probojovat do finále,” těší se na příští výzvy úspěšná a stále usměvavá slečna. 

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy