Manželé Döflerovi oslavili padesát společně prožitých let

Markéta Chalupová 2017-08-03 08:40:07

Libočany (mch) Padesát společně prožitých let oslavili manželé Marie a Břetislav Dörflerovi zlatou svatbou v Libočanském kostele, kde v sobotu 15. července přesně na den opět před všemi přítomnými potvrdili, že i po padesáti letech mají krásný vztah a že i po takové době se jeden na druhého mohou stále spolehnout.

I první svatba manželů Dörflerových se konala v libočanském kostele, ovšem kvůli tehdejším úřadům bylo ještě nutné stvrdit slib také na radnici v Žatci. „Bylo to také v sobotu 15. července, manžel je rodák z Libočan, a tak jsme zde měli i první svatbu. Já pocházím z Vlachovic od Valašských Klobúk. Studoval jsem tam zemědělskou školu a bydlela jsem u babičky. Moje maminka odešla za prací na statek do Libočan a já za ní jezdila na prázdniny. Časem se jí narodil můj bratr, a tak jsem ho často hlídala. S manželem jsme se seznámili v libočanském háji, četla jsem si knihu a hlídala bratra a on ke mně přišel, slovo dalo slovo, pak jsme si dopisovali na dálku a občas za mnou přijel do Vlachovic k babičce na návštěvu. Hned poté co jsem složila maturitu jsme se vzali. Po čase se nám narodily dvě dcery Irena a Dana, teď už máme pět vnoučat a jednu pravnučku,“ vzpomíná na svatbu a seznámení Marie Dörflerová a dodává: „Chtěla bych velmi poděkovat oběma dcerám za to, že nám svatbu každá podle svých možností vystrojily, bylo to velmi krásné moc se jim to povedlo.“

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy