Začala topná sezona, později než před rokem

2018-09-01 10:01:00

Společnost Energie Holding, která dodává teplo do většiny domácností v Lounech, zahájila v pondělí 24. září topnou sezonu. S astronomickým podzimem se během víkendu ochladilo a kotelny začaly topit. V Lounech má provozovatel centrálního vytápění velkou kotelnu na sídlišti Louny západ a několik menších ve městě, které spalují zemní plyn.

Topná sezona oficiálně začíná už 1. září. V posledních letech ale teplárny začínají topit o vždy o několik týdnů později. Poslední letošní dny s teplotami okolo dvacítky jsou pravděpodobně již za námi a chladný pod-zim k nám tento týden vtrhnul naplno.


Letos zamířilo teplo k zákazníkům o pár dní později, radiátory se začaly zahřívat od pondělí 24. září. „Během dnešního dne připravíme topnou soustavu a už dnes večer se radiátory v domácnostech našich zákazníků poprvé rozehřejí,” uvedlo v pondělí odpoledne vedení společnosti Energie Holding a dodavá: „Prosíme naše zákazníky, aby si zkontrolovali rozvody tepla ve svých domech a na svých zařízeních tak, aby nedošlo ke zbytečným škodám,“ upozorňuje vedení společnosti. Každoročně to-tiž právě mimotopnou sezonu všichni využívají k opravám a úpravám na domovních a bytových rozvodech tepla.


Za posledních několik let se začalo nejdříve topit v loňském roce, o celých deset dní dříve, 14. září a topná sezona trvala do poloviny dubna. V roce 2016 začalo teplo do radiátorů proudit dokonce až mezi 3. a 5. říjnem, v roce 2015 to bylo 29. září, o rok dříve už devatenáctého. Nejdelší topná sezona byla zaznamenána v zimním období let 2012/2013, kdy se začalo topit 21. září a přestalo až 6. června.

Témata: otop, bydlení

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.