Výtěžek Dobrodění věnují organizátoři na zdravotnictví

2019-07-03 10:16:23

„Tak jsme to společně zvládli! Dobrodění 2019 je úspěšně za námi a navštívilo ho zhruba tři sta lidí. Výtěžek přesáhne 63 tisíc korun a nejspíše to bude třetí nejúspěšnější ročník. Děkujeme!“ uvedli po letošním ročníku organizátoři Dobrodění.

Třináctý ročník Dobrodění odpoledne zahájil program pro děti, nechyběly soutěže, kadeřník, malování na obličej, i vystoupení kouzelníka Petra Přehnala. Návštěvníkům zatančili mladí tanečníci z klubu Fénix, ukázky modelů v akci předvedly Modeláři Dobroměřice. Děti se na Dobrodění „vydaly do světa“. Jen co si děti uvařily v Blátivé kuchyni ZŠ a MŠ Montessori Louny, procestovaly svět. V Japonsku se naučily jíst tyčkami, v Austrálii si zaskákaly v klokaním vaku, v Anglii si zahrály golf. Poznaly také u stánku Slyším, tedy čtu, jak svět vnímají nevidomí a v horkém letním odpoledni se mohly osvěžit ve vodotrysku na betonku pod pódiem. Večer zahrály těm větším návštěvníkům čtyři kapely, včetně pořádajícího Paraletu (na snímku). Na podiu na venkovní scéně se uskutečnil koncert hudebních skupin z Loun i odjinud. Večer zahájila skupina Deficit složená mj. ze žáků lounské ZUŠky, navázal pražský Harfa Band, ska úderka Definitivní Ententýk, domácí Paralet a koncert uzavřeli ústečtí Holborn Stereo. Výtěžek z letošní akce bude poskytnut ve prospěch lounské lékařské pohotovosti a na podporu cílené a komplexní intervence pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra.


Dobrodění 2019. Program Dobrodění nabídne vždy něco pro každého, odpoledne patří dětem, hrám a soutěžím, letos nechyběl kouzelník. Dospělým od osmé večerní postupně zahrály čtyři kapely.Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.