Pozná někdo muže, které zachytily kamery v klenotnictví? Policisté hledají svědky loupeže

2019-07-03 10:25:32

CHOMUTOV/JIRKOV (r) — O pomoc při objasnění dvou závažných trestných činů, ke kterým došlo v Chomutově a v Jirkově, se na veřejnost v pátek minulého týdne obrátili místní kriminalisté. První událostí je loupežné přepadení klenotnictví Zlatý klenot na chomutovském náměstí 1. máje, kterého se ten den odpoledne dopustila skupina tří mužů, pravděpodobně cizinců.

„Žádáme o pomoc při pátrání po pachatelích loupeže. K loupežnému přepadení klenotnictví v centru Chomutova došlo v pátek krátce po půl třetí odpoledne. Tři rusky hovořící muži vešli do obchodu, jeden z nich spoutal prodavačku a další dva odcizili zboží, především šperky, v dosud nezjištěné hodnotě. Před odchodem ještě použili pepřový sprej. Ke zranění personálu prodejny nedošlo,“ informovala v pátek krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.


Jak v pondělí uvedla její kolegyně Alena Bartošová, odezva od veřejnosti byla přes víkend minimální. „Výzvu proto opakujeme. Kromě samotného centra města rozšiřujeme oblast, kde si lidé mezi 14. až 16. hodinou mohli všimnout podezřelého chování tří mužů, na ulice Palackého, Pražská, Riegrova a Beethovenova,“ řekla mluvčí.


Každého, kdo má jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění případu, policisté žádají, aby zatelefonoval na linku 158. O pomoc žádají také svědky, kteří se v průběhu loupeže snažili vejít do obchodu; v souvislosti s tím pátrali po totožnosti muže na berlích, který do klenotnictví v průběhu přepadení vešel, ale byl lupiči vykázán s tím, že je zavřeno. Toho se už podle Bartošové podařilo ustanovit.

Témata: loupež

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.