V Postoloprtech bude zubní pohotovost

Pavel Macák 2011-10-24 01:07:00

Louny – Starostové měst a obcí z lounského regionu se minulou středu sešli ve velké zasedací místnosti lounské radnice na takzvané schůzce „Jednačtyřicítky“. Tolik je totiž obecních úřadů v našem regionu. Na programu byly především otázky kolem návrhu koncepce rozvoje zdravotnictví, která byla znovu projednávána v radě města Louny na základě doporučení komise pro zdravotnictví. Cílem koncepce je zabezpečit pro obyvatele regionu především pohotovostní lékařskou službu. Návrh byl zaslán na všechny obecní úřady, aby se jim zastupitelstva obcí zabývala a hlavně, aby obce schválily vklad určité částky do Fondu zdravotnictví, ze kterého by se následně pohotovostní služby hradila.

„K návrhu koncepce se nesouhlasně vyjádřilo čtrnáct obcí z regionu, které současně odmítly dávat něco ze svého rozpočtu do uvedeného fondu. Je pravda, že nikdo vás k příspěvku do fondu nutit nemůže. Město Louny z toho vychází a rada města nyní navrhla, že poskytne sto tisícový příspěvek na přístrojové vybavení nemocnicím v Žatci a Slaném, kam lidé z našeho regionu jezdí. A určitou částku poskytneme i Paracelsus, s.r.o. Litvínov-Záluží, která poskytuje stomatologickou pohotovost. Do výběrového řízení na poskytovatele pohotovostní služby se nikdo nepřihlásil a tak jsme byli nuceni toto řízení zrušit a rozhodli jsme se pro přímé zadání tomu poskytovateli, který projeví zájem,“ řekl starosta Loun Jan Kerner.
K tomu uvedl starosta Postoloprt Václav Ibl, že je již zcela reálné, že od listopadu budou moci vyhledat právě zubní pohotovost lidé z celého okresu v nové zubní ordinaci, která nyní vzniká společně s lékárnou na postoloprtské náměstí.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.