Nová silnice u Sýrovic: jako ementál

Jan Vnouček 2011-11-14 00:27:00

Sýrovice – Ani rok nevydržel bez závad nově rekonstruovaný povrch silnice č. I/27  mezi Sýrovicemi a Radíčevsí. Upozornil na to zastupitel Ústeckého kraje Petr Mojžíš z Podbořan. „Před dvěma lety zde v zimních měsících došlo k odfrézování starého povrchu a položení nového asfaltového koberce. Jelikož práce probíhaly často za hustého sněžení a při nízkých teplotách, projevilo se to na kvalitě prací. Již v následujícím roce se na několika místech začala nová vozovka mezi Sýrovicemi a Radíčevsí trhat a doslova rozpadat. S ohledem na blížící se konec záruční lhůty jsem neprodleně upozornil správce komunikace ŘSD na nekvalitně provedenou práci. ŘSD nejprve jakékoliv závady odmítlo. Jelikož jsem na svých slovech trval a nabídl jsem i fotografie poškozené vozovky, ŘSD závadu nakonec přiznalo s tím, že zde dochází k povrchové korozi vozovky,“ uvedl Mojžíš.

V současné době probíhá reklamační řízení. Na poškozeném úseku došlo k odběru jádrových vrtů a čeká se na výsledky provedených laboratorních zkoušek, které kromě jiného určí míru zavinění zhotovitele a způsob opravy. Potvrdila to i tisková mluvčí ŘSD Nina Ledvinová.
„Rekonstrukci silnice zajišťovala společnost Silnice Group. Na základě vzniklých prasklin ve vozovce byla oslovena silniční laboratoř, která provedla kontrolní odvrty a kontrolu poškození stavu vozovky. Čekáme na znalecké vyjádření,“ napsala.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.