Krajánci se zlobili, napsali nám, ale.... na člověka se stejně kašlalo

Pavel Macák 2011-11-28 00:20:00

„Na tomto webu byl zveřejněn článek s nadpisem … a na člověka se kašlalo, kde jsou uvedeny připomínky k údajnému nehospodárnému využití deseti milionů korun při rekonstrukci silnice číslo I/28. V článku je jako viník tohoto stavu zmiňován investor – Ústecký kraj.

Proti takovému tvrzení se musím ohradit a prosím o uvedení na pravou míru. Investorem staveb na silnicích I. třídy, které jsou v majetku státu, je Ředitelství silnic a dálnic ČR. Z jeho zadání a rozpočtu byla též rekonstrukce silnice č. I/28 realizována. Proto byly také připomínky ke stavbě zaslané na Krajský úřad Ústeckého kraje předány na Ředitelství silnic a dálnic. Ústecký kraj není vlastníkem silnic I. třídy a nenese za ně odpovědnost,“uvedla tisková mluvčí Ústeckého kraje Magdalena Hanáčková.
Proti tomuto upřesnění samozřejmě nic nenamítáme a Ústeckému kraji, který nebyl investorem, se za chybu omlouváme, ale současně je třeba dodat, že rekonstrukce silnice probíhala na území Ústeckého kraje a Krajský úřad měl být také tím, který měl ze své pozice podobnému excesu zmíněného investora důrazně zabránit, což se nestalo, a měl by hájit zájmy a oprávněné požadavky obyvatel Ústeckého kraje. Jen přeposlat připomínky ke stavbě, je asi trochu málo. Takže na člověka, na občana Ústeckého kraje, se zcela bezpečně kašlalo!

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy