V Liběšících vítali jaro

Redakce 2011-04-01 18:58:00

Vítání jara uspořádal minulou sobotu Liběšický klub pohody (LKP) ve spolupráci s Obecním úřadem Liběšice. Pro příchozí byly nachystány buřty, které si mohli opéct nad táborákem.

Počasí pořadatele akce trochu vypeklo, po prvních jarních dnech prozářených sluncem se v sobotu ochladilo, zatáhlo a chvilkami mrholilo. Proto se hodil hangárový stan se stoly a lavicemi, v němž se účastníci akce mohli ohřát a dát si guláš, nebo něco dalšího na zahřátí a posilnění.

I přes nepřízeň počasí dorazilo okolo 50 lidí. Kromě ohně a jídla na ně čekala také muzika, zejména večerní diskotéka s DJ Martinem Zajícem a pouštění lampionků štěstí.

„Příští akcí, kterou plánujeme, bude tradiční čištění koupaliště v Klůčku 16. dubna. Při něm vždy nachystáme i dřevo na pálení čaroděnic,“ sdělila zakladatelka Liběšického klubu pohody Michaela Gondeková.

Na letošek je prozatím naplánováno osm akcí, mezi kterými jsou například dva Liběšické špacíry a dva dětské dny – v Liběšicích a v Klučku.

LKP vznikl v září roku 2009 a od té doby pořádá každý rok celou řadu akcí. Ve svých stanovách má klub pevně zakotvený počet deseti členů, kteří se podíleli na jeho založení.

(sal)

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954


Švadlena v Chomutově

Firma Tricoline Trade s. r. o., Dukelská 1779, Chomutov přijme švadlenu. Nástupní plat 16 000,- Kč. Nástup možný ihned.
Kontakt: Věra Procházková
E-mail: prochazkova@tricoline.cz


Šicí dílna J. Volrábová - Žatec hledá šičky

Výroba sportovních oděvů. Ohodnocení až 100,- Kč/hodina + bonusy. Volná pracovní doba, 13. plat.
Tel.: 777 796 207


Salzgitter Hydroforming s.r.o., Chomutov hledá OPERÁTORY VÝROBY

Stravné 100,- Kč/den bez doplatku. Týden dovolené navíc. Odměna za docházku 2000,- Kč + prémie dle výkonu až 2 500,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota ranní - mzda + 35% + 750,- Kč. Ohodnocení za přesčasy sobota odpolední - mzda + 35% + 1200,- Kč. Ohodnocení za přesčasy neděle - mzda + 35% + 1500,- Kč. Možnost odměn za mimořádně vykonanou práci - bonus UNI ŠEKY.
Tel.: 474 336 022
E-mail: a.blahova@szhf.cz


Veřejné stravování CZ, a.s. přijme správce tenisového areálu

Místo výkonu práce Obora u Loun. Vhodné pro osoby s tělesným postižením nebo změněnou pracovní schopností.
Tel.: 603 267 370

Poslední videa

Titulek

nseofgnsagfasegasgfa

Přehrát video
Testovací video

Testovací video

Přehrát video
Palivové dřevo

Palivové dřevo, letní slevy

KOVPAL Dobruška s.r.o. – Dobruška

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA s.r.o. byla založena koncem roku 2000 s cílem zajišťování vývoje a návrhů speciálních palet a přepravníků se záměrem podílet se na trhu jako dodavatel manipulační a skladovací techniky.